Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Pokec" k dortům II

Délku dělání dortů v současné době uvádět nebudu...vzhledem k mým zdravotním potížím v současné době mi vytvoření dortu trvá třikrát (i vícekrát) déle.

img_0512a.jpgK sedmdesátinám - 86. dort. Kakaový korpus, náplň karamekový krém a mascarpone s malinamipotah pasta di zucchero, modelace hrníčku pasta di zucchero modelovací, kytička hmota SFP

 

 

img_0478a.jpg Dort calochortus s lilií - 85. dort. Byl dělán už v unoru. Na kytičky jsem si oblíbila hmotu SFP, potah je hmota di zucchero, airbrush je zlatá americolor. náplň dělám v poslední době mascarpone s malinami...ani tady se nic nezměnilo

img_0457a.jpg Dort antigravitační vánoční - 84.v pořadí.Korpus černý ořechový  - starý rodinný recept. Krém mascarpone s malinami, mantinel karamelový a pistáciový krém. potah pasta zuchero a modelace Top Model a postavičky má tvořené z Montany. Dort jsem nevážila nicméně má tak 3 kila (korpus je velmi lehký)

img_0398a.jpg Dort sáně s pejsky- 83.dort. Korpus kakaový, krém mascarpone s malinami, mantinel: krém karamelový. Modelace Top Model hmota ( boky sání jsou z téže hmoty s přidanou CMC), potah čokoládová pasta dama a pasta zuchero. váha je 3 kila.